Teeme tihedalt koostööd klientidega (arhitektide ja sisekujundajatega), et vahetada infot ja leida parimad lahendused nende vajadustele. Kogu meie tiim on väga professionaalne ja alati valmis vastu võtma väljakutseid millegi uue tegemiseks. On heameel tõdeda, et suudame valmistada ja ka välja töötada uusi tooteid.

Kogu meie tootmistiim oskab peale nuppudele vajutamise ka käsitööd teha ja erinevad tootmisprotsesse tehakse mõtestatult. Pole vahet kas tegemist on väikese aknalauaga või hästi keerulise laevaprojektiga, teeme kõiki töid hingega. Kindlasti on paindlikkus meie suureks boonuseks ja seetõttu on klientidel väga lai valik erinevaid kive (marmor,paekivi, graniit, kvartsiit,kvartskunstkivi, keraamika, terrazzo) ja erinevaid värvitoone võimalik valida. Kõik meie tooted on pikaaegseks kasutamiseks seega tuleb kindlasti läbi mõelda ideed, vajadused ja ka värvilahenused enne tasapindade tootmist.

Meie toodete paletti kuuluvad näiteks kaares paneelid. Unikaalsete kaares paneelide tootmine on võimalik kasutades tehnilisi teadmisi ja võimalusi ning kombineerides loomingulisust innovatsioooniga. Antud tootmisprotsess võimaldab väga palju erinevaid võimalusi ja avardab nägemust tüüpilisest tasapinnalisest kivist.

Edelsteinis toodetud eerungühendustega tasapinna ja valamu lahendused on kujunenud ka väga populaarseks, sest nii saab sobivad valamud toota koos tasapindadega, nii suurtesse kui ka väga väikestesse ruumidesse.

Olete alati oodatud, kui teie soovid ja unistused on suured ja teie jaoks on detailide viimistlemine oluline!